g
Kolejivo TT

 

 

Vítejte na stránce jediného výrobce modelového kolejiva TT v ČR

Od roku 1996 vyrábíme a dodáváme pro Vaše kolejiště profilové kolejivo TT. Za tu dobu dosáhly naše tvarovatelné (“flexi”) koleje mezi modeláři značné obliby. Profil naší kolejnice má výšku 2mm a klasický Vignolův tvar.

 

 

 

 

 

 

Modelové kolejivo a zvláště pak tvarovatelné koleje jsou ideálním materiálem pro stavbu kolejiště. Pro inspiraci a jako tipy pro vás jsem zřídil stránku o stavbě kolejišť s obrázky ukazujícími práci českých modelářů. Prozatím se na ní, kromě několika obecných úvah, píše jen o modulovém kolejišti, které staví (s použitím našeho kolejiva) KŽM v Praze 3. V budoucnu by měly přibýt fotografie z TT kolejiště p. Kamiše, uvítám příspěvky dalších autorů - ozvěte se.

Informace o aktuální nabídce naleznete v ceníku kolejiva TT.

nahoru
Kolejivo TT
Lept Kirow
Pojezd M 152.0
Pojezd Ms
477.043
Spřáhla Kadee
Modely ČSD
Moduly TT
Kostelec
ŽZO Cerhenice
Rudolfovice
Rozmarýn
Výsluní
Dvoukolejka
Kamenička
Čeřanka

Tvarovatelné kol.
Koleje
Korkové lože
Ceník

 

 

Home ] [ Kolejivo TT ] Lept Kirow ] Pojezd M 152.0 ] Pojezd Ms ] 477.043 ] Spřáhla Kadee ] Modely ČSD ] Moduly TT ] Kostelec ] ŽZO Cerhenice ] Rudolfovice ] Rozmarýn ] Výsluní ] Dvoukolejka ] Kamenička ] Čeřanka ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.