MBS

 

plastové materiály pro stavbu architektonických modelů

Jsem distributorem firmy MBS v České republice

Kanadská firma MBS - Model Builders Supply se specializuje na výrobu plastových materiálů a polotovarů pro stavbu modelů budov a miniatur. Zastupuji ji jako distributor. Prozatím máme skladem jen malou část z jejího nesmírně rozsáhlého sortimentu, který ocení hlavně stavitelé architektonických modelů, ale také železniční a další modeláři. V sortimentu MBS najdeme plastové desky s povrchem modelujícím střechy, cihlové a kamenné stěny, výlisky oken a dveří, dále ploty a vrata, i doplňky interiérů a exteriérů budov (také světlíky) a v neposlední řadě i postavičky a dopravní prostředky pro oživení chodníků a ulic.To vše se vyrábí v řadě "architektonických" měřítek. Jsou to měřítka kulatá (1:25, 1:48, 1:100, 1:200 atd.) a neodpovídají tedy vždy přesně měřítkům ostatních modelářských odborností, ale v tomto stavebním sortimentu většinou dobře vyhoví i měřítko nejbližší blízké. Vybere si každý.


Sortiment MBS - to jsou hlavně plastové desky modelující nejrůznější stavařské plochy a různé typizované síly budov a dalších staveb.


Ukázka výrobku MBS FEN-411, kterým je ozdobný plot v měřítku 1:50.

nahoru
Plasty
Mosaz
Pakfong
Měď
Fosforbronz
Hliník
Nerez
Uhlík
Dřevo
Profily - přehled
Šroubky a díly
Evergreen
Raboesch
MBS
Mosaz Ms
K&S
Albion Alloys
Midwest
Proedge
Modelcraft
Leptané plechy
Obtisky
Tvarová paměť

Desky MBS
Řetězy
Ploty z pletiva
Koberce
Podlahy dřevěné
Postavičky
Schody
Světlíky

 

 

Home ] Plasty ] Mosaz ] Pakfong ] Měď ] Fosforbronz ] Hliník ] Nerez ] Uhlík ] Dřevo ] Profily - přehled ] Šroubky a díly ] Evergreen ] Raboesch ] [ MBS ] Mosaz Ms ] K&S ] Albion Alloys ] Midwest ] Proedge ] Modelcraft ] Leptané plechy ] Obtisky ] Tvarová paměť ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.