g
Proedge

 

skalpely, čepele, pilky, dlátka, pilníčky

a další nářadí nejen pro modeláře

Jsem distributorem nářadí Proedge v České republice

Značka Proedge patří přednímu americkému výrobci modelářského nářadí. Tato firma před lety koupila své konkurenty, sjednotila vyráběný sortiment, ale zachovala prodej více značek. Stejné nářadí tak můžete koupit pod (u nás známější) značkou Excel, nebo pod značkou  Maxx nebo pod značkou Proedge, kterou uvádím na český trh od července 2008 já. Situace je natolik bizarní, že výrobky mají dokonce stejná katalogová čísla a liší se jen logem. (Však také v případě nouze, když ve skladu chybí něco "od Proedge", tak pošlou totéž, třeba "od Excelu".)

Sortiment tvoří především široká škála skalpelů a dalších nožů a výměnné čepelky mnoha tvarů. Tento základ je doplněn množstvím dalších užitečných nástrojů a udělátek. V nabídce najdeme pilky a pilové listy, ruční vrtačky, miniaturní vrtáky, jehlové pilníky, brousítka, nýtovadla, pinzety, svěrky a další přidržovadla, pracovní podložky, kleště, peany a další pomůcky. Zajímavé jsou také sady nářadí dodávané v kazetách (využitelné jako dárek, který snad žádného modeláře neurazí). Pro obchodníky jsou připraveny prodejní stojany. Od roku 2010 již značku Proedge zastupujeme solidně a naše nabídka (která je zřejmá z ceníku Proedge) pokrývá většinu sortimentu.

Aktuální nabídku najdete v ceníku nástrojů Proedge.

nahoru
Plasty
Mosaz
Pakfong
Měď
Fosforbronz
Hliník
Nerez
Uhlík
Dřevo
Profily - přehled
Šroubky a díly
Evergreen
Raboesch
MBS
Mosaz Ms
K&S
Albion Alloys
Midwest
Proedge
Modelcraft
Leptané plechy
Obtisky
Tvarová paměť

Skalpely
Čepele
Dláta
Pilky
Pilové listy
Pokosník
Pilníky
Brousítka
Vrtačky
Vrtáky
Rýsovací jehla
Nýtovadla
Hřebíkovačka
Kladiva
Pinzety
Peany
Přidržovátko
Svěrák
Svěrky
Svěrky šroubovací
Kleště
Lupa
Magna-visor
Sady nářadí
Pro obchodníky
Ceník Proedge

 

 

Home ] Plasty ] Mosaz ] Pakfong ] Měď ] Fosforbronz ] Hliník ] Nerez ] Uhlík ] Dřevo ] Profily - přehled ] Šroubky a díly ] Evergreen ] Raboesch ] MBS ] Mosaz Ms ] K&S ] Albion Alloys ] Midwest ] [ Proedge ] Modelcraft ] Leptané plechy ] Obtisky ] Tvarová paměť ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.