Bursy

 

 

bursy:

Výhodnou možností odběru zboží je účast na železničně-modelářské burse, která se koná v sále menzy v Opletalově ulici. Kdo mě nezná, u vchodu (u pokladny) na bursu se zeptá, jak mne najít, bývám tam pravidelně přinejmenším v době od 9 do11 hod (vůbec se mi nechce vstávat na sedmou nebo osmou, jak mají ostatní účastníci ve zvyku).

Sál v němž se bursa koná od října 2002 patří vysokoškolské menze a je v Opletalově ulici č.38. Vchod je nedaleko "pošty" Masarykova nádraží

Po dobu epidemie burzy ale moc nejsou, naposledy byla v červnu 2020, sledujte příslušné stránky, třeba zasejc nějakou časem vyhlásí.

výstavy:

Také se účastním výstav Klubu železničních modelářů v Pečkách. Ty se konají obvykle první víkend v měsíci, většinou ne o prázdninách a v prosinci to také bývá jinak (sledujte kalendář výstav). Vyzvednutí zboží je možné pro návštěvníky výstavy (je třeba zaplatit vstupné).

Na výstavě se zdržuji v blízkosti kolejiště velikosti 0 a nemusím tam nutně být po celé dva (tři) dny trvání výstavy. Proto je třeba si předání předem alespoň velmi zhruba dohodnout. V zimních měsících, kdy je hala s kolejištěm velikosti 0 uzavřena (netopí se tam) je moje účast všeobecně slabší.

Jak na burse či výstavě dostanete zboží z našeho sortimentu?

Rozhodně doporučuji zboží předem objednat e-mailem. Vzhledem ke značnému zájmu mám čím dál méně času věnovat se předem neohlášeným zákazníkům a z téhož důvodu s sebou nosím stále méně volného zboží (takže už jim stejně nemám skoro co nabídnout). Objednávky předem zaslané e-mailem jsou ale odbavovány celkem hladce. Nejlépe je objednávat tak 4-2 dny předem, objednávky zaslané na poslední chvíli nemusím stihnout připravit. Snažím se, ale záleží jak kdy a také jak co.

Objednávky posílejte na naši adresu, (podrobněji na stránce "obchod"). Nezapomeňte se seznámit s obchodními podmínkami.

nahoru
Obchodní podmínky
Slovensko
International orders
Ceníky
Bursy
Prodejny
Pro obchodníky
Nabídky

 

 

Home ] Obchodní podmínky ] Slovensko ] International orders ] Ceníky ] [ Bursy ] Prodejny ] Pro obchodníky ] Nabídky ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.