Velikosti S a 0

 

 

Stránka věnovaná hlavně modelové železnici velikosti 0

Pokud mám co říct k velikosti S, dávám to sem taky

Velikostem 0 a S se věnuji opravdu velice málo, takže tato část stránek je nejslabším z "velkých témat". Zpracovány jsou jen tyto příspěvky:

materiály pro stavbu krajiny a další doplňky

Ze sortimentu Fiba můžeme nabídnout krásné dřevěné nulkové ploty a také modelové listy. Dále zastupujeme firmu JTT & partners a máme širokou škálu posypů, listoví a dalších materiálů a také docela pěkné a velké stromy vhodné i pro větší měřítka, jako je 0.

spřáhla Kadee

Americká firma Kadee vyrábí modelová centrální spřáhla, proslulá kvalitou a dokonalou funkcí. Přestože jsou určena primárně pro americký trh, dosáhla značné obliby i v Evropě. Z tématu "S a 0" jsou v sortimentu spřáhla pro velikosti: S, Sn3, 0 a 0n3. Úvodní stránka obsahuje všeobecné informacemi o firmě Kadee, další seznamuje s funkcí spřáhel a s jejich výhodami, jiná je věnována základnímu přehledu spřáhel pro všechny modelové velikosti od Z až po po IIm, tedy i pro velikosti, jimž je věnována tato stránka.

Spřáhla č.kat. Kadee 805 pro velikost 0 (ale již i některé další typy) máme skladem (ceník Kadee zde).

kolejivo Peco

Peco vyrábí koleje pro většinu běžných měřítek. Popis kolejí pro velikost 0 je zde a ceník pro velikosti 0 a 0e je zde.

kolejiště

Máme tu popis úzkorozchodného kolejiště Czernowitz, postaveného ve velikosti 0e a model stanice Sihla Čiernohronské lesní dráhy ve velikosti Se.

obecně modelářské materiály

Můžete využít naší nabídky modelářských profilů, desek, plechů a dalších materiálů. Polotovary Evergreen jsou výborné na stavbu modelů všech měřítek. O tom, které se nejlépe hodí pro železniční modeláře pracující v nulce se dozvíte zde. Špičkové modely velkých měřítek jsou často kovové. Chystáte-li se postavit takový model, jistě si vyberete z nabídky mosazných profilů, tyčí, trubek a plechů.

nahoru
Novinky
Aktuálně
OBCHOD
Cesta k TT a N
TT    1:120
N    1:160
Z    1:220
H0    1 : 87
Velikosti S a 0
1 : 32 a větší
Magne-Matic
Pára a lodě
Materiály
Krajina
Stromy
Kolejiště
Skutečné dráhy
Pečky - Kouřim
Odlitky a spol.

Sihla
Koleje Peco 0
Czernowitz

 

 

Home ] Novinky ] Aktuálně ] OBCHOD ] Cesta k TT a N ] TT    1:120 ] N    1:160 ] Z    1:220 ] H0    1 : 87 ] [ Velikosti S a 0 ] 1 : 32 a větší ] Magne-Matic ] Pára a lodě ] Materiály ] Krajina ] Stromy ] Kolejiště ] Skutečné dráhy ] Pečky - Kouřim ] Odlitky a spol. ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.