OBCHOD

 

 

International orders - english text - here

Modely a modelářské potřeby, o kterých informují naše stránky, si můžete (až na vyjímky) objednat. Objednávky posílejte na naši adresu. Kdo máte můj telefon (záměrně zde není zveřejněn, ale dá se sehnat) můžete také zavolat nebo poslat SMS, ale moc to nepodporuji, telefonováním se věci spíše zdržují, dávám přednost spíše e-mailu. Fax nevedeme. Přijetí objednávek zaslaných pomocí e-mailu vždy potvrzuji - nedočkáte-li se potvrzení do 72h, pravděpodobně někde nastala chyba spojení.

Vybrané zboží Vám pak zašleme poštou na dobírku (základní způsob), nebo proti zálohové platbě, nebo si ho můžete osobně vyzvednout na burse. Je možný i odběr na jiném dohodnutém místě (např. některé vybrané prodejny - viz níže), ale tato poslední, zdánlivě jednoduchá  možnost je (vinou mého komplikovaného časového rozvrhu) obvykle nejzdlouhavější. Zásilky zasíláme i na Slovensko a vlastně kamkoliv (ceny na Slovensko).

Nejsme ta firma co okamžitě vysílá poslíčka a která zaručuje dodání zboží během několika hodin. Někdy se to podaří a vypravíme zásilku jen několik minut od přijetí objednávky, jindy je nutné počkat týden, někdy i více. Většinou je to tak, že zásilky odbavujeme dva dny v týdnu, takže normální lhůta pro odeslání zásilky je do tří pracovních dnů od objednání. Samozřejmě záleží i na dostupnosti zboží - pokud by mělo být čekání delší než 10 dnů, upozorním vás na to v potvrzení objednávky a nějak se už dohodneme.

objednávky:

Objednávky posílejte klasicky emailem na naši adresu. Nejlépe každou položku na samostatný řádek, katalogové číslo a počet kusů/balení. Mezi katalogové číslo a počet kusů nedávejte jiný text, ten může být např. za počtem kusů. Internetový obchod se zvolna rodí na  4.litomysky.com, některé věci jsou tam už popsány lépe než zde (nářadí, spřáhla, atd.), ale není tam zdaleka všechno a taky ne všechno tam tak docela funguje. Je možno obě cesty kombinovat.

Zboží si vyberte v některém ze zde publikovaných ceníků (ne všechny ceníky jsou dostupné tímto odkazem). Přijetí objednávky e-mailem vám potvrdíme stejnou cestou, současně sdělíme dodací lhůtu, případně i odhad výše poštovních výloh. Výši poštovních a jiných výloh (u malých zásilek balné) můžete odhadnout podle údajů uvedených v obchodních podmínkách.

ještě k dodacím lhůtám

Zboží, které máme skladem odesíláme obvykle do tří pracovních dnů od objednání, v některých vyjímečných případech nejdéle do 10 dnů. Na zboží naší vlastní výroby se často musí čekat kvůli malé výrobní kapacitě (míváme tu trochu frontu). Dodací lhůta zboží, které musíme objednat ze zahraničí hodně kolísá. V každém případě Vám odhadovaný termín expedice dodávky sdělím při potvrzení objednávky. Pokud je možné v základní lhůtě (do 10 dnů) dodat jen část objednávky, dohodneme se na řešení, zda zásilku pozdržet, upravit objednávku, nebo část odeslat ihned a zbytek později.

poštovné a balné:

Zjednodušeně řečeno: poštovné účtujeme vždy a balné účtujeme jen u malých a komplikovaných zásilek. Podrobněji je to popsáno na stránce obchodních podmínek.

Výhodnou možností odběru zboží je účast na mašinkářské modelářské burse v Praze. Ušetříte za poštovné a v tlačenici modelářů najdete spoustu modelářské inspirace nejen u toho jednoho stánku (viz níže), kde naleznete mne s vaší objednávkou. Kdo mě nezná, u vchodu (u pokladny) na bursu se zeptá, jak mne najít, bývám tam pravidelně přinejmenším v době od 9 do11 hod.

Na seznam všech ceníků se dostanete tímto odkazem

nahoru
Novinky
Aktuálně
OBCHOD
Cesta k TT a N
TT    1:120
N    1:160
Z    1:220
H0    1 : 87
Velikosti S a 0
1 : 32 a větší
Magne-Matic
Pára a lodě
Materiály
Krajina
Stromy
Kolejiště
Skutečné dráhy
Pečky - Kouřim
Odlitky a spol.

Obchodní podmínky
Slovensko
International orders
Ceníky
Bursy
Prodejny
Pro obchodníky
Nabídky

 

 

Home ] Novinky ] Aktuálně ] [ OBCHOD ] Cesta k TT a N ] TT    1:120 ] N    1:160 ] Z    1:220 ] H0    1 : 87 ] Velikosti S a 0 ] 1 : 32 a větší ] Magne-Matic ] Pára a lodě ] Materiály ] Krajina ] Stromy ] Kolejiště ] Skutečné dráhy ] Pečky - Kouřim ] Odlitky a spol. ]

 
Send mail with questions, orders or comments to our address - Komentáře, objednávky, otázky a jiné zprávy posílejte na některou z našich adres.